THÉTA I. - osobní

Datum akce: 
Sobota 21.11.2020
Čas akce : 
9.00 - 17.00
Místo konání: 
Cejl 58, Brno
Cena: 
2.500,- Kč
1.300,- Kč - pro zopakování pro mé absolventy

MÁTE MOŽNOST SE NAUČIT UZDRAVOVAT
SAMI SEBE VE STAVU THÉTA.

Stav Théta je o 80 - 90% uzdravující než stav alfa. Máte možnost se naučit dosahovat stavu Théta během jednoho dne a začít si tvořit programy vlastního života. Théta je stav, kterého většinou dosáhneme jen při hluboké meditaci nebo při spánku.

Poznámka:
Při práci v Thétě osobní doporučuji umět pracovat s kyvadlem nebo s jinou technikou pro získávání správných odpovědí.

Pokud pracovat s kyvadlem neumíte, na semináři budu testovat místo Vás já. Výuku práce s kyvadlem si můžete doplnit později.

Někdo nechce s kyvadlem pracovat, ale chce se naučit Thétu osobní. Tito zájemci využijí Thétu pro učení textů, zkvalitňování paměti apod.

Jedná se autorskou metodu (O. Peterek). S „Théta“ pracujete sami, při plném vědomí a můžete se dostat až do nejskrytějších koutů své mysli (nevědomí).

Ve stavu Théta lze zpracovat všechny problémy člověka, které je schopen si uvědomit, a některé nevědomé. Není třeba procházet traumatizujícími zážitky ani bolestnými okamžiky. Mysl má přímý vliv na naše zdraví, a proto je tato metoda velice účinná při odstraňování problémů, které s myslí souvisejí.

Ve stavu Théta se řeší skryté problémy, které jsou v nás uloženy, a proto nevíme, že nám škodí. Může se jednat například o zážitky z dětství nebo prenatálního období. Proto si je nemůžeme pamatovat.


INFORMACE: POZOR! V Brně se začínají nabízet kurzy Théta léčení, které nejsou a  ani je nelze přirovnat k "Thétě osobní". Je to většinou "snůška" různých jiných metod.

Další práce v Thétě:
koncentrace - neomezenou dobu, před jednáním apod.
zkvalitňování paměti - zvyšování paměti, neustále
učení textů
- při Thétě se jde učit i s otevřenýma očima

V Théta stavu se mimo jiné naučíte:

 • odstraňovat mentální bloky
 • redukovat svou váhu
 • mazat převzaté vzorce chování
 • vyrovnávat fungování tělesných systémů i funkčnost jednotlivých orgánů
 • zlepšovat koncentraci a učit se
 • obecně hlouběji vnímat sebe sama
 • vyřešíte nedostatečné propojení se svou duší
 • čistit mysl od mentálních bloků
 • odstraníte bloky vytvořených emocemi v srdci
 • odstraníte bloky, díky kterým nedokážete být ve svém středu
 • pokud máte bloky, které vám brání uvolnit se v meditaci
 • sladíte vibrace v těle, pokud vám v tom cokoliv brání


  S sebou:       přezůvky, kyvadlo - pokud nemáte, lze zakoupit na semináři v cenách od 150,- Kč do 260,- Kč.

  Na oběd je plánovaná přestávka a l
  ze zajít na oběd.
  K pití voda, čaj po celou dobu semináře.

Abych se mohla individuálně věnovat každému účastníku semináře, je počet účastníků  stanoven maximálně na 6 osob.

Přihlášení:   terapiepankova@seznam.cz

Informace k platbě:
Záloha 1.300,- Kč se platí převodem na účet, který sdělím při objednání. Zbytek se doplatí na místě.
VS = vaše číslo mobilu.
Do zprávy pro příjemce uveďte své celé jméno a datum pořádaného kurzu.

Pokud Vám nevyhovuje žádný vypsaný termín, je možné se domluvit na jiném termínu.

Kurzu se nemohou zúčastnit:
osoby v péči psychiatra či užívající psychofarmaka, antidepresiva
děti a mladší 18ti let
osoby po operaci, úrazu hlavy
osoby léčící se na těžkou nemoc
epileptici
osoby pod vlivem alkoholu a drog

Po absolvování tohoto semináře NEMŮŽETE pracovat s druhými lidmi - je pouze pro práci sám na sobě. Pro práci s druhými je Théta II.

Zpětná vazba od Vás:

3. 3. 2016
Dobrý den,
děkuji, že jsem se u Vás mohla naučit thétu, je to bezva, je to super! Potřebuji se učit slovíčka a ono to fakt funguje!!! Théta mi pomáhá hlavně ve škole. Alenka z Rajhradu (seděla jsem naproti Vás na opačném konci stolu).

... dále děkuji za to, že jsem se u Vás mohla naučit, jak vstupovat do théty. Je to bomba! Pracuji s thétou, jakmile můžu pokračovat, raději vytestuji několikrát. Už jsem si s thétou vyřešila vztah s rodiči a k nadřízeným, bolesti obou ramen, opakující se zánět ledvin a močového měchýře. Četla jsem kdysi také knihu Théta healing, ale moudrá jsem z toho moc nebyla. S "Vaší" thétou je to úplně jednoduché a hlavně to zabírá. Občas mívám problém přesně najít, co je ukryté za tím problémem, ale řekla jste mi, že se tím nemám trápit a že samo naskočí, pokud mám vědět. Děkuji Vám také za Vaši pomoc a podporu i po semináři. Vlaďka Š.
(1. 8. 2015) 


Dobrý den, moc Vám děkuji za možnost naučit se a prožít seminář "Théta osobní" dne 15. 12. 2013. Cítím v sobě daleko větší klid a mír a navíc mě již ke konci semináře přestalo úplně bolet rameno a loket se zmírnil. Ještě jednou Vám moc děkuji a už se těším se na někdy příště! S pozdravem a přáním krásných dní.
Maruška (17. 12. 2013)

...Jinak děkuji za Thétu, pracuji v ní,  jak jste nás učila a mohu říct, že za ty dva měsíce nevím, co je to rýma, nachlazení, dutiny a když vyběhnu na dvorek nenabalená, tak se nic nestane, mohu se dokonce napít studeného a nic. Už toto je  pro mě veliká úleva, takže ještě jednou díky....
Jaruška (6. 2. 2014)

 

Paní S., 28. 12. 2011
Vazena pani Pankova,
jsem nesmirne rada, ze jsem se mohla zucastnit Vaseho seminare Theta...zanechalo to ve mne obrovsky dojem, a to nejen z Vaseho odborneho pristupu a osobniho pristupu k nam ucastnikum, ale fakt, ze jste mi pomohla timto systemem slyset, je fyzicky fakt, a to se neda poprit. Slysela jsem na zacatku seminare spatne, a odchazela jsem s uplne jinym pocitem,protoze se mi sumeni v usich uvolnilo.M oc dekuji a doporucuji ostatnim Thetu.     zkuste..je to neco..
(Pozn.: tato paní byla objednaná na operaci, kterou po semináři Théta osobní s radostí zrušila, její problém totiž zmizel... )