Energetická harmonizace

 

Můžete být ošetřeni působením energií
při osobní návštěvě nebo na dálku.

 

 

 

Energetické působení při osobní návštěvě

Jde o působení uzdravujícími energiemi na energetická centra člověka - na čakry, energetické dráhy apod. Ošetření provádím vleže na masérském lehátku tak, že pokládám ruce přes oblečení na vaše tělo nebo těsně nad tělo a z mých rukou proudí do vašeho těla tato uzdravující energie. Metoda je určena pro lidi, kteří se cítí vyčerpaní, unavení, nemocní nebo nejsou psychicky v pohodě. Pro zdravé lidi je vhodná k načerpání nových sil, k relaxaci nebo k uvolnění.

Je možné ji využít jako samostatnou techniku i jako podpůrnou metodu při jakékoliv nemoci. Na rozdíl od léků nemá vedlejší účinky, vhodně doplní klasickou léčbu (sníží vedlejší účinky léků a urychlí uzdravování), podpoří účinek působení bylinek i homeopatk. Je vhodná i pro prevenci nemocí.

Při pravidelných návštěvách pomáhá velmi účinně a někdy i jedno působení může zmírnit potíže nebo bolesti. Terapeut ani léčitel nepřebírají za léčbu zodpovědnost, o návštěvě lékaře si rozhoduje každý člověk sám.

Vynikajících výsledků dosahuje kombinace působení energie při reflexní masáži a klasické masáži zad a šíje, která umožní lepší a efektivnější využití energie v těle klienta.


Jestli dosud nemáte s energetickým působením zkušenost nebo potřebujete pomoci či doplnit životní energií, přijďte.

Cena při osobní návštěvě:
 500,- Kč

Energetické působení trvá přibližně hodinu a
používám nové energie, které jsou známé jako např. WWE, novou vysokovibrační energii „Kristovo-Buddhův pohár plný energie“, ale také energie, které zde popsány nejsou.

Pří ošetření dochází k nasměrování energie do příčiny, která pracuje ve vyšších tělech a tím dochází k harmonizaci a rovnováze fyzického těla, tzn. ke zdraví. Je přitom jedno, jaká nemoc nebo problém v těle je. Neřeší pouze nemoci, ale napomáhá k duchovnímu růstu člověka a k otevření duchovního srdce. Jejím vlivem dochází k volnému proudění energii v těle, z duchovního pohledu způsobuje přijetí sebe sama a otevření duchovního srdce a prožívání bezpodmínečné lásky.

Pro vážné zájemce o praktikování výše uvedených metod mohu do těchto energií zasvětit.

Energetické působení na dálku
Pro ty, kdo se z nějakého důvodu nemůžete dostavit osobně, nabízím i energetické působení na dálku. Působení na dálku lze rovnat osobní návštěvě.

Působím energeticky i na veškeré Vaše domácí mazlíčky. Energie má pouze pozitivní účinky, nemůže nikomu a ničemu ublížit a působí vždy tam, kde je nejvíce potřeba.

Ošetření energií se dá velmi dobře kombinovat s lékařskou léčbou a terapií, dobře se s běžnou medicínou slučuje. Pozor! Nikomu nezakazuji léky.


Cena za působení na dálku: 
400,- Kč

Působení je nutno předem objednat (telefonicky nebo e-mailem) a cena se hradí předem na moje číslo účtu, které se dovíte při objednání.

Jsou vedlejší účinky?
Tato energie slouží vždy jen ku prospěchu, nikdy nemůže ublížit. V některých případech nastane na pár hodin mírné zhoršení, můžete pociťovat vnitřní zimnici, výkyvy nálad nebo pocit stísněnosti a strachu. Tyto potíže rychle odezní a mají souvislost s vašimi potlačovanými emocemi.
Pokud jste v sobě dlouhodobě potlačovali nějaké emoce nebo prožívali vnitřní konflikty, tak působením této energie se Vaše emoční bloky rozpouští a jak odchází z těla, mohou se ještě projevit na fyzické i psychické úrovni.
Rozpuštěním a částečným prožitím těchto bloků předejdete v budoucnosti velmi vážným zdravotním potížím.

Na závěr:
Hodně lidí se udivuje nad tím, jak je možné, že lze energeticky působit na dálku. Jde o vysílanou energii, která si umí díky síle myšlenky bezprostředně nalézt svůj cíl. Citlivější jedinci  mohou pociťovat brnění  - i slabé nebo také teplo, někdy dotyčného jedince začně bolet hlava - vyzařování energie má někdy velkou sílu. V takových případech se ale vždy jedná o energii, která je velice pozitivní a přínosná.