Bezdotyková harmonizace čaker

Jak probíhá tato harmonizace?

 

Klient leží na masážním lehátku oblečený - relaxuje při uklidňující hudbě. V průběhu čakrové masáže dochází postupně k harmonizaci všech sedmi základních hlavních energetických center (čaker) umístěných na ose lidského těla. 

 

Tato čakrová masáž je absolutně bezbolestná a velmi uklidňující.


Po ukončení se klient cítí plný energie a velmi odpočatý. Tuto harmonizaci doporučuji také hodně zaměstnaným lidem, i když zatím nemají žádné zdravotní problémy, ale ani čas relaxovat.

 

Součástí této práce může být vytestování tkáňových solí, které Vaše tělo potřebuje a Bachových květových esencí pro dořešení problémů.

 

Během vylaďování a práce mi chodí konkrétní informace pro klienta, které mu poté sdělím.


Při čakrové harmonizaci využívám:
mocnou sílu energií
zesilující symboly pro jednotlivé čakry
polodrahokamy
éterické olejíčky
aura-somu

automatickou kresbu

osobitý přístup

osobní zaštítění

bezpečí, kvalita, ochrany po celou dobu práce

 

Pro ladění a oživení čaker na doma Vám namíchám esenciální olejíček do lahvičky přímo na míru, který bude zharmonizovaný a připraven pro Vaše těla (mentální, éterická, energetická).


Co se zpracuje, rozhoduje Vaše podvědomí, Vaše tělo. Přestože se jedná o proces působící na velmi hluboké úrovni, je Cesta naprosto bezpečná.

 

Po ukončení vlastní aktivní části masážní ozdravné protistresové procedury můžete setrvat na lehátku cca 10-15 minut v relaxačně-regeneračním odpočinku a necháte v sobě doznívat právě energetické vibrace a jejich blahodárné působení na Váš organizmus.


Cena: 800 Kč / 1 hodina

Délka působení záleží na klientovi.


Termín návštěvy si můžete domluvit na:
tel. čísle 605 240 742 nebo poslat e-mail: terapiepankova@seznam.cz